ANTALYA’DA KONGED DEMOKRASİSİ…

0
235

ANTALYA’DA KONGED DEMOKRASİSİ


KONGED ev sahipliğinde ikincisi düzenlenen ve ATSO Antalya Kültür Sanat binasında gerçekleşen Antalya Sohbetleri programına CHP Milletvekili Adayı Figen Albuga Çalıkuşu, MHP Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan ve İyi Parti Milletvekili Adayı Feridun Bahşi katıldı.

KONGED Yönetim Kurulu Başkanı Alper Alveroğlu’nun açılış konuşmasını gerçekleştirdiği programda vekil adayları partilerinin projelerini anlattı ve misafirlerin sorularını yanıtladı.

Programın amacını ülkenin demokrasi atmosferine katkı vermek olarak nitelendiren Başkan Alveroğlu; “Bizler sivil toplum kuruluşları adına kentin dinamiklerine yakışır bir seçim atmosferine zemin hazırlamak istiyorduk, dileriz ki siyasilerimiz seçildikten sonra da şehre ve vatandaşlara karşı sorumluluk duygularını yitirmeden görevlerine devam ederler” şeklinde konuştu.

Moderatörlüğünü Bülent Uçma’nın gerçekleştirdiği programda MHP Milletvekili Adayı Abdurrahman Başkan ile İyi Parti Milletvekili Adayı Feridun Bahşi arasındaki gerginlik, MHP’li Başkan’ın salondan ayrılmasıyla noktalandı.

Paylaş
Önceki İçerikKADIN!
Sonraki İçerikYARINLARA, MUTLULUĞA VE KARDEŞLİĞE….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen buraya adınızı giriniz