İNCİRLİK HAVA ÜSSÜ DERHAL KAPATILMALI!!!

0
3239

İNCİRLİK HAVA ÜSSÜ DERHAL KAPATILMALI!!!


Tüm dünya milletlerinin ama en çokta Ortadoğu halklarının başına bela olmuş müsibetin adı ABD. Kendini dünyanın jandarması zanneden bu büyük şirk Yumagı saçma sapan haritalar üretip Ortadoğu’da büyük bir İsrail devleti kurmaya çalışmakta ancak her seferinde karşısında Türkiye Cumhuriyeti Devletini bulmaktadır. Sözde sebeplerle durmaksızın Ortadoğuya Haçlı Seferleri düzenlemelerinin sebebi budur.

Devletlere karşı küçük terörist grupları destekleyerek veyahut iktidarı diktatör ya meraklısı kişileri hazırlayarak ülkelerin kimyası ile oynayıp vatandaşların ayrımcılık seviyesinde siyaset konuşmasına sebebiyet vermektedir. Amerika kaos çıkarmayı iyi bilir  bu durum Ortadoğu’da şahit olunduğu üzere kanlı savaşlar bölünmeler ve şiddetli acıyı yanında getirmektedir. Yakın tarih ve coğrafyadan anlayan herkes bunun böyle olduğunun farkındadır.

Defalarca kez reddedilen Rusya Türkiye ittifakı bugün Zorunlu bir hal olmuş olup, durmaksızın Ruslara ve ülkedeki solcu kesime komünist bunlar, dinsiz bunlar diyenler bugün müttefiklik anlamında yine tarihte kendisine bir çok kez yardım elini uzatmış ortak çıkarları olan Rusya ile yakınlaşmak zorunda kalmışlardır. Artık görünen odur ki ülkemiz insanı daha mantıklı düşünüp bırakmıştır Atlantik ötesindeki hiç olmayan ama hep mektup yollayan sevgilisini.

Bu tarihten sonra abd ile gerçek bir ittifakın gerçek bir müttefikliğin oluşması ilişkilerin  sağlam bir zemine oturması gerçekten çok zor görünüyor, zannederim ki siyaset bundan sonra daha çok Amerikan karşıtlığına pirim verecek bu işin acı tarafı şu ki başta 68 kuşağı olmak üzere darağacına çıkartılan ve sadece tek suçları Amerikan karşıtlığı olan bir çok hayalperestin  hayalleri hiç beklemedikleri anda hiç beklemedikleri eller tarafından servis edilmektedir.

Yankiler sınırlarımıza dayanıp bizi dibimize kuracakları terörist devletle tehdide başladılar bile olası bir abd Türkiye savaşı çok uzak değil düşmanın yanında o kadar net duruyor ilk tokadı atıp savaşı başlatmamızı beklediğini görmemek için kör olmak gerek politika bu mecrada akmaya devam ederse işin sonu birilerinin medet Umduğu Metal fırtınaya dönüşecektir.

Elbette ki bu durumda ABD’nin işi hiç kolay olmayacaktır bunu söyleyen arkadaşlara katılıyorum ancak akılcı düşünmek lazım şunu unutmamak lazım haçlı bu topraklara yalnız gelmedi bugün ABD’nin üstlendiği misyon elbette haçlı seferlerinin kayıbından duydukları  acının kendilerince öcünü almakta olabilir bu yüzdendir ki  bu topraklara gelmek isterse yalnız olmayacaktır dikkat ediyor musunuz Ege de Yunan paçavrası daha bir burnumuza sokulmaya bir savaş çıkartılmaya çalışılıyor bunun olabilirliğini düşünüp lobisini masa çalışmasını hep planlı bir çizgide tutup menfaatlerimizi içeren bir çalışma planı halihazırda işletilmelidir.

Görünen ve Hasmane  bir şekilde söylenen Gerçek o ki ABD-PKK yada ismine ne derseniz deyin bu haksız yersiz yapıyı desteklemeye devam edecek ve bize sürekli aklınca baskı uygulayacaklar ya kabul et yada kavga başlasın düşüncesiyle başlatanı biz olduğumuz bir savaş görüntüsü vermek istemekteler.

Eğer bir özgürlük dağıtıcısı ise amerika niye vize vermiyor neden pasaportsuz sokmuyor kendi ülkesine bu teröristleri. Samimiyse Amerika da yaşama hakkı versin ABD-PYD’lilere samimiyse kendi vatandaşı yapsın alsın hepsini New York’a götürsün hatta bir şehir kursun onlara Huston’a yakın yapabilir mi HAYIR yapar mı HAYIR.

Neden yapmaz çünkü emperyalisttir çünkü kan emicidir düzen bozucudur ve bugün maalesef parasından aldığı güçle bir kanser gibi sarmıştır tüm dünyayı.

Ve işte tamda bugünlerde O karanlık pis Gölgesi üzerimize gelmeye başlamıştır, şahsen ben bugün ülkeyi kimin yönettiğine bakmaksızın Amerikan çıkarlarına zarar verecek Amerikalılara karşı atılacak her adımda ülkemin yanındayım ve hatta Amerika neredeyse ben de onun tam karşısındayım.

Bugünlerde ihtiyacımız olan birliğimiz maalesef siyasi parti liderlerinin iç çekişmelerinden dolayı sağlanamamaktadır, saçma sapan şeyler konuşan bu siyasi liderler menfi çıkarlarını bir tarafa bırakıp iç politikaya oynamayıp gerçek düşmana karşı ve gerçek tehlikeye karşı daha yapıcı cümleler kurmak zorundadırlar gel gör ki siyasiler bunu bir türlü beceremez o yüzden sevgili milletimiz birbirimize kenetlenmeli.

Tehlike ve düşmanın büyüklüğünü iyice kavramalıyız elimize tutuşturulmuş iki ucu pis değneği iki sahibine uçlarından tutturmayı bilmeli ve becermeliyiz benim kanaatim ilk olarak ve derhal incirlik hava üssü kapatılmalıdır. Orta Doğuya kan ağlatan bu utanç vesikası benim topraklarımdan kaldırılmalı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen buraya adınızı giriniz